Бригадир: , +38 (096) 745-75-00

Просьба сказать, что нашли
контакты компании на портале Укрбио». Благодарим!
Почему это важно?

услуги:

— Крыши из камыша, земли
— Профилированный брус
— Оцилиндрованое бревно
— Каркасные дома
— Отели, гостевые, кафе
— Беседки, перголы, маф.
— Бани, сауны

Наша компанія пропонує будівництво індивідуальних будинків. Ми займаємось зведенням котеджів та заміських будинків «під ключ».

Будинки здаються готовими під виконання косметичного ремонту з усіма необхідними інженерними комунікаціями. Будівництво здійснюється за типовим або індивідуально розробленим проектами. Робота виконується максимально швидко, за доступною ціною.

Здійснюючи будівництво будинків в Західній Україні, ми пропонуємо повний комплекс будівельно-монтажних робіт. Наша компанія – це команда професіоналів, кожен учасник якої – професіонал своєї справи.

За 7 років роботи ми здобули значний досвід, що дозволяє вести будівництво під ключ на сучасному рівні. Ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам демократичну вартість будівництва і якісно виконати усі види будівельно-монтажних робіт.

Побудувати будинок, в якому вам і вашим близьким буде затишно – завдання непросте. Треба багато чого передбачити і продумати так, щоб вкладені гроші не стали викинутими «на вітер». Але результат того вартий: адже життя у власному котеджі принципово відрізняється від  проживання в квартирі.
Обновлено: 21/03/2017 года
732 просмотра страницы

Нужен дом, баня? Заполнить анкету

Заполните простую анкету и строители предложат вам цены и свои услуги сами!