ТОВ ПОЛЛЮКС

Выберите себе технологию строительства с помощью нашей таблицы сравнения технологий.

менеджер: , +38 (050) 432-13-70

Просьба сказать, что нашли
контакты компании на портале Укрбио». Благодарим!
Почему это важно?

услуги:

— Оцилиндрованое бревно
— Сруб дикий
— Отели, гостевые, кафе
— Беседки, перголы, маф.
— Бани, сауны
Високоякісне будівництво дерев'яних будинків від 180 у.о. за м. кв. з оциліндрованного бруса механічної обробки. І від 400 у.о. з дикого бруса ручної обробки. Наявність ліцензії, дотримання технологій будівництва, стислі терміни!

 
Компанія "півлюкса" надає свої послуги з будівництва дерев'яних будинків, котеджів, дач, баз відпочинку, лазень, альтанок, а також з виготовлення декорацій і меблів зі зрубу. Компанія створена в 2004 році при співпраці з французькою фірмою «Cerdagne Conception Bois» www.cerdagne-conception-bois.fr, засновниками якої є відомі французькі архітектори Сабін та Тьєрі Барбазо. Фірми «Cerdagne Conception Bois» мають досвід роботи більше сотні побудованих дерев'яних будинків (від проекту до дизайну кімнат).

Дерев'яне будівництво в Україні знову відроджується. Немов гриби після дощу, ростуть житлові будинки, бази відпочинку, котеджі, лазні, і ін.

Причиною такої уваги до дерева є унікальні природні якості матеріалу.

У сучасному світі тотальної урбанізації людина все частіше шукає шляхи, як сховатися від суєти мегаполісу. Ідеальним захистом стає заміський будинок, місце з особливою атмосферою, індивідуальним мікрокліматом, де переважає такий необхідний спокій і затишок.

Людина відчуває себе комфортно в теплому, сухому, світлому приміщенні з позитивною енергетикою, розташованому на екологічно чистому ділянці землі, правильно сориентированном за сторонами світу і побудованому з органічно сприятливих матеріалів - глини, гіпсу, каменю, дерева. Такі знання допоможуть створити «живе» житло, наповнене енергіями, сумісними з нашим організмом.

«Поверненням до витоків» можна назвати сучасну моду на дерев'яне житло. Як відомо дерево стоїть біля витоків історії культури будівництва - дерев'яний будинок був непросто місцем проживання, а й умовою постійного перебування в гармонії з природою, що гарантувало хороший фізичний здоров'я та особливу естетику інтер'єру.

У списку натуральних будівельних матеріалів перше місце посідає деревина. Багаторічна рослина - дерево, в здорових природних умовах постійно поповнює свої запаси, тому є унікальним за будовою і фізичними параметрами матеріалом, здатним протягом тривалого часу зберігати біологічну структуру.

Деревина має ряд переваг - високу міцність, пружність, маленьку щільність, а значить, і маленька вага, низьку теплопровідність, стійкість до впливу агресивного середовища, природну декоративність, легкість і простоту обробки і монтажу. Особливе значення мають теплоізоляційні особливості деревини: теплопровідність - її безперечне достоїнство.

Акцентуючи на важливості використання деревини для пристрою здорового житла, варто також підкреслити такі позитивні властивості дерев'яного будинку:

• затишок, спокій, міцний сон, швидке відновлення сил організму, позитивна енергетика, комфорт, естетичність;

• екологія житла та побуту, приємний ароматизований чисте повітря, тепло і сухість приміщень при холодному і вологому кліматі, прохолода в спеку;

• гармонійна середу для повноцінного відпочинку і розвитку людини, її самовдосконалення та зміцнення сили волі;

• забезпечення найвищого рівня позитивного психофізичного впливу природи на організм людини;

• зменшення і нейтралізація гепатогенних зон, сонячної радіації, відсутність негативних випромінювань і запахів, від каменю, піску, глини, інших матеріалів, що використовуються в цегляних і бетонних спорудах;

• короткі (4-8 місяців) терміни будівництва житла «під ключ»;

• гарантія високої надійності, довговічною експлуатації, як у звичайних, так і в сейсмологічних зонах;

• найнижчі, в порівнянні з іншими спорудами, витрати на будівництво, опалення та експлуатацію житла;

• гарантія збереження і розвитку навколишнього середовища;

• високий художній рівень поєднання ландшафту, архітектурних форм споруд і території земельної ділянки.

Перевагами нашої компанії є висока якість деревини, професійне виконання замовлень, короткі терміни будівництва. Всі будівельні роботи проводяться згідно будівельній документації під керівництвом досвідченого інженера, який відповідає за якість виготовлення зрубу.

Акумулюючи в собі енергію Землі і Сонця, деревина віддає її мешканцям будинку, примножуючи їх здоров'я, сприяє взаєморозумінню і благополуччю.

Житло - це найнеобхідніший атрибут нашого життя. Так що, проектуючи і споруджуючи житло, особливо дерев'яне, необхідно використовувати історичний досвід поколінь, соціальні і демографічні закони розвитку народонаселення, досягнення науки і техніки, а також-індивідуальне спілкування з замовником.

Так що якщо Ви мрієте про здоровий спосіб життя в будинку з ароматом лісу, звертайтеся до нас і ми втілимо Ваші мрії в реальність.Обновлено: 13/12/2012 года
948 просмотров страницы

Нужен дом, баня? Заполнить анкету

Заполните простую анкету и строители предложат вам цены и свои услуги сами!
VIP-компания дня: REMMERS м. Київ