ПП Мельник Віктор Васильович

Выберите себе технологию строительства с помощью нашей таблицы сравнения технологий.

власник: , +38 (067) 354-10-75

Просьба сказать, что нашли
контакты компании на портале Укрбио». Благодарим!
Почему это важно?

услуги:

— Дома из sip-панелей
— Каркасные дома
— Беседки, перголы, маф.
— Бани, сауны


    В Україні необхідно в рази збільшити будівництво житла, і це можливо завдяки  каркасному домобудуванню: тут доступна вартість, збірні конструкції, екологічність і швидке будівництво водночас. Дерев'яні каркасні будинки дозволили провідним країнам Світу вирішити проблему індивідуального бюджетного житла. Що ж, являє собою технологія, яка врятувала США від житлового колапсу, що витримує страшні землетрусу в Японії, надійно захищає від лютих морозів у тундрі?

          Технологія будівництва каркасного дерев'яного будинку дозволяє використання полегшених фундаментів. При будівництві каркасника можна застосувати стовпчастий, стрічково-стовпчастий, або легкий стрічковий фундамент. Легкий, а значить більш дешевий фундамент - це перша важлива перевага технології каркасного будівництва, якщо врахувати, що звичайний стрічковий фундамент для цегельного будинку становить близько 20% сумарної вартості будинок.                                                                                                                       

     Тому ми розпочали виробництво дерев'яних каркасно-щитових збірних капітальних будинків під житло, дачу, баню, гараж, магазин, виготовлення будівельних вагончиків (битовок). Каркас будинку робиться на в нас на виробництві, на об'єкт привозиться щитами, де швитко монтується.   



Обновлено: 29/09/2013 года
2896 просмотров страницы

Нужен дом, баня? Заполнить анкету

Заполните простую анкету и строители предложат вам цены и свои услуги сами!