МПП Гратіс-дім

Выберите себе технологию строительства с помощью нашей таблицы сравнения технологий.

директор:
+38 (067) 310-50-14, +38 (098) 800-10-25

Просьба сказать, что нашли
контакты компании на портале Укрбио». Благодарим!
Почему это важно?

услуги:

— Проекты,архитекторы
— Сруб дикий
— Эксклюзив
— Отели, гостевые, кафе
— Беседки, перголы, маф.
— Бани, сауны
— Церкви


Компанія "Гратис-дім" має величезний досвід в будівництві дерев'яних зрубів по канадській технологиї. Ми одні з перших в Україні використовуємо канадську чашку з шипом для з'єднання вінців зрубу на кутах. Це гарантує належну якість зрубу і після багатьох років експлуатації.

Поєднання новітніх технологій з віковими традиціями дозволяє створювати дерев'яні будинки і котеджі з ідеальними умовами для життя цілий рік.

Гратіс-Дім має невелику, але плідну історію. Основною діяльністю компанії є будівництво дерев'яних зрубів по "канадській текнології"  різної конструктивної схеми.

З перших днів роботи нашої компанії, була поставлена мета на виробництво тільки якісної продукції. На кожному етапі: будь то проектування, рубка, контрольне збирання або здача будинку, ми ведемо суворий контроль якості, завдяки якому виключається брак і будь-які неточності. Працівники компанії ставляться до будь-якого будинку як до свого, як кажуть, "вкладають душу", роблячи не тільки красивий зовнішній вигляд, а в першу чергу якісну конструкцію, щоб будинок був міцний і теплий.

Будинки вироблені нашою компанією відповідають всім стандартам якості. Матеріали що йдуть на конструкції перекриттів, кроквяних ферм, стійок та ін - тільки за ГОСТом.

Гратіс Дім - це згуртований дружній колектив. Ми виробляємо якісні і красиві будинки. Запорука нашого успіху це бажання плідно працювати і видавати дійсно якісний продукт.

Зараз Гратіс-Дім - це велика виробнича база. Це добре укомплектований проектний відділ з великою технічною базою і досвідом роботи.

Штат висококваліфікованих теслів та столярів, які знають і дотримуються традицій стародавніх майстрів (зодчих). Додаткові бригади будівельників для зведення фундаментів, прокладки електрики, сантехніки. Відділ лісового господарства який веде заготівлю та доставку кращого карпатського лісу або закуп карпатської сосни.

Зараз озираючись на пройдений шлях і спираючись на знання, ми можемо сказати, що ми готові і будемо раді здійснити Ваші найсміливіші фантазії та ідеї в галузі дерев'яного домобудівництва.

У нас Ви можете: замовити проект дерев'яного будинку-зрубу, купити проект дерев'яного будинку, купити зруб (готовий), купити дерев'яну лазню (готову), розрахувати ціну зрубу.





Обновлено: 07/10/2014 года
3941 просмотр страницы

Нужен дом, баня? Заполнить анкету

Заполните простую анкету и строители предложат вам цены и свои услуги сами!




VIP-компания дня: REMMERS м. Київ