Директор:
050 951 4956 Ігор, 097 074 4867 Максим

Просьба сказать, что нашли
контакты компании на портале Укрбио». Благодарим!
Почему это важно?

услуги:

— Проекты,архитекторы
— Церкви
— Каркасные дома
— Эксклюзив
— Отели, гостевые, кафе
— Дома из sip-панелей
— Беседки, перголы, маф.
— Бани, сауны
БК "Карпати Буд Каркас" - компанія, яка динамічно розвивається на ринку будівництва України. 
Щороку ми будуємо від 2500 до 3000 м2 каркасної нерухомості, а це близько 25"новоспечених" власників, сучасних та енергоефективних будинків. 

Наша виробничо-сировинна база знаходиться в Івано-Франківській області, тому весь пиломатеріал, що використовується при будівництві – це виключно карпатський ліс (сосна, смерека), екологічність та якість якого, не викликає жодних сумнівів. 

Серед реалізованих нами об’єктів є: 

Приватні котеджі;
Сауни та лазні;
Дачні будинки;
Церкви та хтами;
Промислові об’єкти.

Сьогодні на ринку каркасного будівництва України представлені десятки фірм, чому серед всіх, ви обираєте саме "Карпати Буд Каркас": 

  • Виважена цінова політика – ми ніколи не говорили, що у нас самі дешеві ціни. Низька ціна не завжди означає хорошу якість. Але порівнявши нас з компаніями, які представляють аналогічний продукт, наша ціна дуже навіть конкурентна.  Крім того, ми завжди орієнтуємось на національну валюту та не маємо прямої залежності від долара чи то євро.
  • Порядність - це стосується, як домовленостей, так і процесу будівництва. У нас практично відсутнє подорожчання, ціна, яка зафіксована в договорі, може змінитись максимум на 2%. Весь якісний склад будівельних матеріалів прописується в договорі і в повній відповідності доставляється на будівельний майданчик.
  • Терміни – каркасне будівництво якісно відрізняється від всіх інших видів будівництва саме термінами виконання. Ми, в свою чергу, чітко прописуємо етапи будівництва та витримуємо терміни їх виконання.
  • Прозорість – «Карпати Буд Каркас» працює з своїми клієнтами прозоро та чесно. Ми відкриті для спілкування, до нас можна в любий момент приїхати, всі наші об’єкти доступні для відвідувачів, можливе спілкування з мешканцями. При бажанні, можливо відвідати нашу виробничо-сировинну базу, побачити на власні очі, як відбувається процес обробки та підготовки деревини.

Насправді, каркасне будівництво має безліч переваг, в цьому уже переконалось сотні тисяч людей по всьому світу, та тисячі наших співвітчизників. Можливо навіть зараз, коли ви читаєте цей текст, хтось уже будує свій власний каркасний дім. Зробіть свій вибір і ми допоможемо втілити ваші мрії в реальність.
Обновлено: 13/02/2018 года
28527 просмотров страницы

Нужен дом, баня? Заполнить анкету

Заполните простую анкету и строители предложат вам цены и свои услуги сами!
VIP-компания дня: ІвГрандБуд Івано-Франківськ